استاکر

خرید انواع استاکر

استاکر چیست؟

تجهیزات استکینگ یک تجهیزات تخصصی انبار است که پالت‌ها و محصولات پالت شده را بلند و جابجا می‌‌کند.

عمدتا در انبار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از استاکر‌ها اغلب در فضا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌­‌‌ها سرپوشیده که محدودیت فضا دارند استفاده می شود.

بعد از لیفتراک ، استاکر‌ها محبوب ترین وسایل در حمل و نقل هستند.

مهم ترین دلیل برای استفاده استاکر به جای لیفتراک ابعاد کوچک آن در مقایسه با لیفتراک می‌باشد.

انواع استاکر

انواع استاکر

 • استاکر دستی استاندارد

اساساً استاکرهای دستی ساده‌ترین و مقرون به صرفه ترین تجهیزات انبارداری هستند. این شامل یک پمپ هیدرولیک است که می‌تواند پالت‌ها را با پمپاژ دستی دسته بلند کند.

حرکت و لیفتینگ در این استاکر توسط پدال به صورت دستی صورت می‌گیرد. جدا از مکانیسم ساده بلند کردن آن که می‌توانید به راحتی توسط دسته آن هدایت کنید، دسته پالت دستی می‌تواند تا ۱۵۰۰ کیلوگرم تجهیزات انبار را بلند کند.

احتمال بروز خطر و حوادث در این نوع استاکر بیشتر است چون اپراتور مستقیما با دستگاه درگیر است.

 • استاکر دستی پلتفرم

به طور کلی، پشته‌کن دستی پلت‌فرم‌شده، پالت‌های انبار را از سطح زمین تا ارتفاع ۱٫۵ متری بالا می‌برد. نه تنها سبک وزن است، بلکه تجهیزات انباشته پلت فرم ساده است و برای راهروهای باریک مناسب است.

استاکر دستی پلتفرم

علاوه بر این، سایر ویژگی‌ها شامل میز بالابر، محافظ اضافه بار، صفحه پلت فرم قابل جابجایی و پدال پایی جمع شونده است. علاوه بر این، عملیات بلند کردن آسان‌تر و سریع‌تر تا ۴۰۰ کیلوگرم محصولات انبار را فراهم می‌کند.

 • استاکر دستی استرادل لگ

نکته خاصی در مورد انباشته پای استرادل دستی mhe این است که می‌توان آن را مستقیماً روی زمین پایین آورد. این امر به دلیل وجود پایه‌های دراز در کناره‌های پالت امکان پذیر است.

استاکر دستی استرادل لگ

به علاوه، پایه‌های استرادل دارای عرض‌های داخلی متفاوتی هستند، بنابراین می‌توانید مدلی را انتخاب کنید که کاملاً مناسب پالت بسته استاندارد شما باشد.

 • خود بالابر پشتیبان

آیا کسب و کار شما نیاز به حمل و نقل دائمی محصولات دارد؟ انباشته‌های خودبزرگ‌شونده برای شما ساخته شده‌اند.

خود بالابر پشتیبان

این به این دلیل است که می‌توان آن را به راحتی و با استفاده از مکانیسم خود بالابر منحصر به فرد خود به وسیله نقلیه شما حمل کرد. به دلیل این ویژگی، استاکر  خود بالابر بسیار سبک وزن است اما می‌تواند تا ۵۰۰ کیلوگرم مواد را حمل کند.

 • استاکر نیمه برقی

استاکرهای نیمه برقی مخصوص حرکت در راهروهای باریک در فواصل کوتاه طراحی شده‌اند. استاکر نیمه خودکار علاوه بر کارایی در مناطق محدود، عملکرد آسان و روانی دارد.

استاکر نیمه برقی پایه دار

بنابراین،Bullmax 7 مدل پالت نیمه خودکار را از ظرفیت‌های ۱۰۰۰ کیلوگرم تا ۲۰۰۰ کیلوگرم ارائه می‌دهد. با یک سیستم کنترل الکتریکی و یک واحد هیدرولیک،این استاکر برای انبار عملیات آسان‌تر و سریع‌تر را فراهم می‌کند.

 • استاکرهای نیمه برقی پایه‌دار

مانند استاکرهای پایه استرادل دستی، استاکرهای پایه استرادل نیمه خودکار نیز می‌توانند چنگال‌های خود را مستقیماً روی زمین برای دسترسی آسان تر به پالت‌ها پایین بیاورند. با این حال، این انباشته نیمه الکتریکی خاص می‌تواند تا ۱۰۰۰ کیلوگرم به جای ۴۰۰ کیلوگرم حمل کند.

استاکر نیمه برقی پایه دار

علاوه بر این، به یک بالابر زنجیر دوتایی برای پشتیبانی بیشتر همراه با یک پمپ هیدرولیک تقریباً بی‌دردسر مجهز شده است. با ۳ مدل برای انتخاب، یک پالت پشته دار نیمه برقی را انتخاب کنید که به بهترین شکل برای رنگ پریده شما مناسب است.

 • استاکر  پالت برقی

با حرکت به سمت استاکرهای پالت الکتریکی، ۴ مدل از ظرفیت ۱۰۰۰ کیلوگرم تا ۲۰۰۰ کیلوگرم و ارتفاع بلند کردن ۱٫۶ تا ۳٫۳ متر در دسترس هستند. این باعث می‌شود که برای جابه‌جایی مواد سبک و متوسط در انبار شما مناسب باشد.

استاکر پالت برقی

نه تنها این، استاکر برقی دارای ساختار کششی بالا، شاسی قاب قوی و دسته ارگونومیک است. انبار شما مانند گذشته بهره‌وری را تجربه خواهد کرد.

 • استاکرهای پلت فرم الکتریکی

پلتفرم پشتیبان برقی که به دلیل عملکرد سریع، سبک بودن و بالابری با کارایی بالا شناخته شده است، برای انبارهای کوچک‌تر ایده آل است.

استاکرهای پلت فرم الکتریکی

علاوه بر این، همراه با یک میز بالابر به علاوه یک سیستم موتور هیدرولیک، پلت فرم الکتریکی انباشته پالت mhe می‌تواند وزنه‌هایی تا ارتفاع ۴۰۰ کیلوگرم تا ۱٫۵ متر را بلند کند. در نتیجه، تجهیزات انباشته پلت فرم بدون زحمت قطعا به کاهش زمان خرابی در انبار شما کمک می‌کند.

 • استاکرهای برقی پایه استرادل

در نهایت، استاکر پای استرادل برقی که در ۶ مدل عرضه می‌شود. مجهز به پایه‌های استرادل، می‌توان آن را به سرعت تا سطح زمین پایین آورد تا محصولات پالت شده را با خیال راحت بالا برد.

استاکرهای برقی پایه استرادل

علاوه بر این، استاکرهای پایه برقی تجهیزات جابجایی مواد ایده آل برای روی هم چیدن محصولات سنگین وزن تا وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم هستند. هم‌چنین، به طور خاص برای قرار گرفتن در عرض راهروی انبار استاندارد طراحی شده است تا حداکثر کارایی را حتی در فضاهای تنگ تضمین کند.

استاکر دستی

استاکر دستی یکی دیگر از انواع بالابرها و تجهیزات انبارداری می‌باشد که معمولاً در انبارها کوچک و حجم بالابری کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل استاکر که از ۵۰۰ کیلو تا ۲ تن تولید می‌شود و معمولاً ظرفیت ۱ تن آن بیشتر از سایر موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید استاکر دستی اپال ماشین

ارتفاع بالابری در این مدل استاکر معمولاً تا ارتفاع ۶/۱ متر می‌باشد اما تولید کنندگان بسته به نیاز مشتری تا ارتفاع ۳ متر نیز تولید می‌کنند.

استاکر دستی وسیله‌ای است که به جای مولد برق یا موتور با نیروی انسانی حرکت می‌کند. در این دستگاه حرکت جلو و عقب رفتن آن به صورت هل دادن است اما برای بالا و پایین بردن بارها، به جک متصل به دستگاه بانیروی پا ضربه وارد می‌کند.

از این دستگاه بیشتر برای انباری ها و فروشگاه‌ها کوچک به کار گرفته می‌شود.

مشاهده مشخصات استاکر دستی

مزایا :

سرمایه گذاری اولیه نسبتاً کمتری وجود دارد. این دلیل اصلی محبوبیت آنها در انبارهاست. به دلیل سادگی مکانیسم به توجه کمتری از نظر نگهداری نیاز دارند. قطعاتی برای سهولت تعمیرات در مقایسه با استاکرهای برقی در دسترس هستند. تجهیزات مقرون به صرفه و سطح ابتدایی نگهداری بسیار کم

معایب :

جابجایی بارها در یک مرکز بزرگ با استاکر دستی می‌تواند بسیار سخت باشد، استاکر دستی در مقایسه با استاکر برق بیشتر آسیب دیده می‌شود. ظرفیت استاکر دستی ممکن است با میزان کارگران محدود شود. استاکر دستی از  اپراتور تلاش زیادی می‌طلبند که می‌توانند باعث آسیب شوند اگرچه آنها قوی هستند، اما اپراتور به اندازه ظرفیت خود وزنی را می‌تواند جابه جا کند.

خرید استاکر دستی اپال ماشین
خرید استاکر دستی اپال ماشین

استاکر برقی

استاکر برقی مجهزترین و پیشرفته ترین نوع استاکرها  می‌باشد که تمامی حرکات دستگاه و جابه جایی اجناس توسط مولد برق یا باطری انجام می‌گیرد.

در این نوع استاکرها تمامی مراحل انتقال بار به صورت برقی انجام می‌شود.

استاکرهای برقی که توسط مولد مستقیم برق کار می‌کنند دارای یک سیم سیار هستند که بر روی زمین کشیده می‌شوند و به دلیل محدودیت طولی که دارند تا مسافت‌های کوتاهی می توان آن‌ها را جابه جا کرد.

استاکر برقی اپال ماشین خاورمیانه

اما استاکرهای برقی که توسط مولد باطری کار می‌کنند دارای باطری‌هایی با قدرت بالا هستند که درون پنل دستگاه تعبیه شده و با کمک آن می توان تا مسافت‌های طولانی حرکت کرده و اجناس را جا به جا کرد.

مشاهده مشخصات استاکر برقی

مزایا :

استاکرهای برقی می‌توانند وزنه‌ها را بدون زحمت حرکت داده، بلند کرده و پایین بیاورند. آن‌ها می‌توانند زمان قابل توجهی را ذخیره کنند و اپراتورها به زمان استراحت کمتری احتیاج خواهند داشت. فشار فیزیکی کمتر، از آنجایی که این استاکر اتوماتیک است و دارای بالابر با قدرت است، احتمال اینکه کاربران با صدمات ناشی از فشار روبرو شوند کمتر است. افزایش بهره وری، از آنجایی که الکتریکی هستند و می‌توانند با سرعتی بسیار سریع‌تر از استاکر دستی پایین بیاورند یا بلند کنند و در محل کار حرکت کنند. جابجایی بارهای سنگین‌تر، به دلیل اینکه آنها با قدرت کار می‌کنند، شما مشکلی از تلاش کارگران خود برای کشیدن دستی نخواهید داشت.

معایب :

قطعات الکتریکی در مقایسه با تجهیزات دستی نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری دارند. گران‌تر، در مقایسه با استاکرهای دستی می‌باشد. باطری‌ها نیاز به آبیاری، شارژ و نگهداری دارند. استاکرهای برقی نیاز به هزینه نگهداری بیشتری دارند. هم‌چنین آموزش بیشتر برای عملکرد ایمن مورد نیاز است.

انواع استاکر از لحاظ ظرفیت و ارتفاع و بارگیری

از استاکر‌ها بیشتر در اصنافی که سگینی بارشان کمتر از ۲ تن است استفاده می‌شود زیرا استاکر‌ها ظرفیت باربرداری کمتری نسبت به لیفتراک‌ها دارند.

ظرفیت باربرداری استاکر‌ها از ۵۰۰ کیلوگرم تا ۳۰۰۰ کیلوگرم می‌باشد.

مقایسه بردهای کرتیس و زاپی

کرتیس یک برند آمریکایی شناخته شده است که برد‌های الکترونیکی با کیفیتی را تولید می‌کند.

تامین قطعه و تعمیرات راحت برد کرتیس باعث شده تا در ایران طرفداران زیادی پیدا کند.

زاپی تولید کننده برد‌های الکترونیکی در ایتالیای شمالی می‌باشد. فعالیت این برند در تولید و ساخت برد‌های الکترونیکی می‌باشد.

این برند به خاطر پیچیدگی زیاد و تعمیرات سخت آن هنگام خراب شدن قطعه، پیشنهاد تعویض قطعه را به مشتری می‌دهند.

قیمت حدودی استاکر در جهان

ساده‌ترین استاکر که همان استاکر دستی است حدود ۱۵۰دلار تا از پیچیده ترین آن استاکر فول الکتریک است حدود ۴۹۰۰ دلار قیمت دارد.

شما با خرید استاکر از اپال ماشین خاورمیانه ،علاوه بر هزینه به صرفه‌ای که می‌کنید ، قابلیت لیفتراک هم به انبار خود اضافه می‌کنید به این صورت که می‌توانید علاوه بر حمل بار در انبار یا محل کار شما، پالت را تا ارتفاعی بالا ببرید و در جایش قرار دهید.

نکات خرید استاکر

ارتفاع تیرهای قفسه پالت، ارتفاع قفسه، ارتفاع وسیله نقلیه بارگیری یا ارتفاع سایر نقاط بارگیری/تخلیه. میزان کارکرد استاکر در یک روز، مسافتی که استاکر باید طی کنه و هر شیبی که باید از آن عبور کند. نوع کفی که توسط استاکر برای عملیات استفاده می‌شود، همه‌ی این‌ها نکاتی است که در خرید استاکر باید به آن توجه شود و کارشناسان ما در شرکت اپال ماشین خاورمیانه آماده ارائه مشاوره درباره نوع وسیله مورد نیاز شما در محل مورد نیازتان هستند که چه از لحاظ هزینه و چه از لحاظ بهینه بودن کارکرد وسیله برای شما مفید واقع شود.

مزایای استفاده از استاکر

برای راه اندازی لیفتراک نیازی لیفتراک ندارید، اگرچه هنوز باید از نحوه کارکرد ایمن آن آگاه باشید. استاکرهایی که با باتری کار می‌کنند هزینه کمتری برای کار کردن دارند. آنها هیچ دود اگزوز یا سر و صدایی منتشر نمی‌کنند، بنابراین برای استفاده در داخل انبار ایده آل هستند. مانور دادن آن‌ها بسیار آسان است، بنابراین برای بلند کردن پالت در فضاهای محدود عالی هستند. از آنجایی که استاکرها کوچک‌تر هستند، اپراتورها هنگام جابجایی کالاها دید بهتری دارند. آن‌ها می‌توانند جایگزینی ارزان‌تر برای لیفتراک‌ها در جایی که ظرفیت حمل مواد اضافی مورد نیاز است، ارائه دهند.

معایب استفاده از استاکر

 1. عدم امکان استفاده در سطوح غیر هموار
 2. جابجایی بارها در یک مرکز بزرگ با استاکر دستی می‌تواند بسیار سخت باشد.
 3. استاکر دستی در مقایسه با استاکر برقی بیشتر آسیب دیده می‌شود.
 4. ظرفیت استاکر دستی ممکن است با میزان کارگران محدود شود.
 5. استاکر دستی از اپراتور تلاش زیادی می‌طلبد که می‌تواند باعث آسیب شوند. اگرچه آن‌ها قوی هستند، اما اپراتور به اندازه ظرفیت خود، وزنی را می‌تواند جابه‌جا کند.

شرکت اپال ماشین خاورمیانه نماینده انحصاری شرکت دالیان (بزرگترین تولید کننده لیفتراک‌های سنگین و فوق سنگین در کشور چین) متخصص و فعال در زمینه لیفتراک، استاکر، جک پالت و تجهیزات انبارداری فعالیت خود را به شرح ذیل و در سراسر کشور ارائه می‌نماید:

 • ارائه انواع لیفتراک در تناژ ۳ الی ۴۵ تن با موتورهای اورجینال ژاپنی، امریکایی و انگلیسی
 • ارائه و نصب انواع تجهیزات جانبی لیفتراک (کابین، کولر و بخاری، دکل کانتینررو، سایدشیفت، فورک پوزیشنر و …)
 • ارائه لیفتراک‌های دیزل، دوگانه سوز و لیفتراک برقی
 • ارائه جک پالت اپال در تناژ مختلف
 • ارائه انواع استاکر اپال در تناژ مختلف
 • امکان تولید و ارائه لیفتراک طبق سفارش مشتری

استاکرهای شرکت اپال ماشین خاورمیانه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد و کلیه قطعات آن قابل تعمیر و توسط ما خدمتتان ارئه می‌شود.

درخواست پیش فاکتور

برای درخواست صدور پیش فاکتور لطفا فرم روبه رو تکمیل فرمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند.

  اپال ماشین خاورمیانه

  شرکت اپال ماشین خاورمیانه با بیش از یک دهه تجربه در زمینه واردات انواع لیفتراک (دیزل، دوگانه سوز و برقی) و تجهیزات انبارداری (جک پالت، پالت تراک، استاکر و ریچتراک) و ارائه خدمات پس از فروش این ماشین آلات در کشورمان مفتخر به همکاری با صنعتگران ایرانی می‌باشد.

  تماس با کارشناسان
  آدرس ما

  دفتر مرکزی و فروشگاه قطعات: تهران، ستارخان، خ باقرخان غربی، پ ۷۵، واحد ۲

  کارخانه و خدمات پس از فروش: شهر صنعتی کاوه، منطقه ویژه اقتصادی، خیابان شهدای دهم، انتهای خیابان شهدای دهم، کارخانه شرکت اپال ماشین

  تلفن: ۰۲۱۶۶۹۰۴۰۵۶ و ۰۲۱۶۶۵۶۴۶۳۴

  فکس: ۶۶۵۶۹۴۷۰-۰۲۱


   © تمامی حقوق این سایت متعلق به اپال ماشین خاورمیانه است.