معرفی برند دالیان

شرکت لیفتراک سازی دالیان که فعالیت خود را از سال ۱۹۴۶ میلادی در چین آغاز کرده است.

به عنوان اصلی‌ترین تولیدکننده لیفتراک در چین می‌باشد و با سابقه ۷۶ سال تولید لیفتراک مخصوصا لیفتراک‌های تناژ سنگین به عنوان مهد لیفتراک‌های سنگین و فوق سنگین می‌باشد. این شرکت در شهر دالیان چین واقع گردیده است.

شرکت لیفتراک دالیان اولین تولید کننده لیفتراک با ظرفیت ۵ تن در سال ۱۹۵۸ می‌باشد و صنعت تولید لیفتراک در چین را آغاز نموده است.

در سال ۲۰۰۳ شرکت لیفتراک دالیان از شرکت دولتی به شرکت خصوصی تبدیل شد و با شعار “با دنیا بودن در کنار هم” با نوآوری و پیشرفت روز افزون در جهت تولید انواع لیفتراک گام برداشته است.

سه خط کامل تجهیزات ماشین آلات، خط مونتاژ پوشش کاملا اتوماتیک، برش پلاسما / مرکز برش NC به عنوان پایه توسعه شرکت و پرسنل با تجربه، پیشرفت فنی مستمر ، طراحی به کمک کامپیوتر نیز به عنوان ستون توسعه شرکت هستند.

هم‌چنین رضایت کاربر، رضایت کارکنان، رضایت سهامداران و رضایت اجتماعی ارزش‌های اصلی شرکت هستند که منجر به موفقیت می‌شوند.

اپال ماشین نمایندگی انحصاری دالیان

محصولات شرکت دالیان علاوه بر مراکز فروش داخل کشور چین به بیش از صد کشور صادر می‌شوند که کشور ما یکی از آن‌ها می‌باشد.

شرکت اپال ماشین خاورمیانه نمایندگی انحصاری لیفتراک دالیان در ایران می‌باشد که رنج مختلف محصولات دالیان را در ایران ارائه می‌نماید.

با توجه به ممنوعیت واردات لیفتراک‌های با تناژ کمتر از ۱۰ تن، این مدل لیفتراک‌ها به صورت مونتاژ داخل ایران عرضه می‌گردند و لیفتراک ۱۰ تن و تناژ بالاتر تا ۴۵ تن به صورت کامل وارداتی ارائه می‌گردند.

واحد خدمات پس از فروش شرکت اپال ماشین پشتیبانی شرکت لیفتراک‌سازی دالیان کلیه قطعات لیفتراک‌های دالیان را عرضه می‌نماید و پرسنل شرکت تحت آموزش کارخانه لیفتراک‌سازی دالیان می‌باشند.

محصولات دالیان

شرکت لیفتراک دالیان با تکیه بر نوآوری‌های تکنولوژی و پیشرفت‌های تکنولوژیکی و پیشرفت‌های تکنولوژیکی ، یک کارخانه حرفه‌ای تولید لیفتراک است که لیفتراک‌های ۱ تا ۴۵ تنی، لیفتراک کانتیررو، ریچ‌استاکر و غیره در مجموعه ۱۰ دسته اصلی، بیش از ۳۰ سری و بیش از ۳۰۰ نوع تولید می‌نماید.

نکته بارز در محصولات شرکت دالیان تولید تخصصی لیفتراک‌های سنگین و فوق سنگین با تجهیزات جانبی مختلف می‌باشد. به طور مثال کمتر شرکتی در صنعت لیفتراک سازی امکان ارائه لیفتراک ۱۰ تن با دکل کانتیررو را دارد، اما یکی از محصولات پرفروش این شرکت لیفتراک ۱۰ تن با دکل کانتیررو می‌باشد.

لیفتراک‌های شرکت دالیان با موتورهای اورجینال ژاپنی و امریکایی بر اساس درخواست مشتری ارائه می‌گردند.

کیفیت قطعات

در تولید لیفتراک‌های شرکت دالیان تلاش شده از قطعات با کیفیت بالا استفاده گردد.

اکثر موتورهای لیفتراک‌های دالیان تولید کشور ژاپن و از برندهای مطرح ایسوزو و نیسان می‌باشند که کیفیت آن‌ها شناخته شده و با بالاترین استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

هم‌چنین گیربکس‌های به کار رفته در لیفتراک‌های دالیان با تکنولوژی TCU ژاپن و در لیفتراک‌های سنگین و فوق سنگین از گیربکس DANA امریکا بهره گرفته شده است که بالاترین کیفیت قطعات را دارند.

سابقه طولانی مدت شرکت دالیان در زمینه تولید لیفتراک‌های مختلف نتیجه سال‌‌های تولید لیفتراک با قطعات با کیفیت می‌باشد که تماما مطابق استانداردهای بین‌المللی تولید می‌گردند.